Güvenlik

Topladığımız bilgiler adınız, fatura ve gönderim adresiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz, tavsiye e-posta adresleriniz ve kredi kartı bilgilerinizdir. Veriler güvenli bir veritabanında saklanır ve kişisel kodlanmış bilgilerle yalnızca Webmaster aracılığıyla erişilebilir. Bilgilerin düzeltilmesini veya kaldırılmasını isterseniz, istediğiniz zaman bize e-posta gönderebilir ve ne yapmamızı istediğinizi bize bildirin. Tüm istekler zamanında yerine getirilir ve isteğinizi yerine getirdiğimiz anda onay e-postanıza gönderilir.
Gizlilik politikalarımız katıdır ve her zaman bunlara uyulur. Sitemize gönderilen her türlü bilginin sonsuza kadar gizli kaldığından emin olabilirsiniz. Politikamız hakkında sizi bilgilendirerek, bilgi gönderen herkes için, özel bilgi satın almak veya talep etmek ve üyeliğe kaydolmak için güven ve güveni teşvik ediyoruz.
Bir sipariş verirken kendiniz hakkında sağladığınız bilgileri ya da herhangi bir isteği ancak bu talebi yerine getirmek için kullanırız. Bu talebi yerine getirmek için gerekli olan durumlar dışında, bu bilgileri dış taraflarla paylaşmayız. Aynısını, yalnızca ürünü göndermek ve teslimatı onaylamak için sipariş verirken başkası hakkında sağladığınız bilgilere yaparız. Bu bilgiyi, bu emri yerine getirmek için gerekli olan durumlar dışında, dış taraflarla paylaşmayız.
Hakkınızdaki tüm bilgileri silmeyi veya silmeyi talep edebilirsiniz. Gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için, erişim vermeden veya düzeltmeler yapmadan önce kimliğinizi doğrulamak için makul adımlar atacağız.
Aldığımız e-postayı yanıtlamak için iade e-posta adreslerini kullanırız. Bu Adresler başka hiçbir amaçla kullanılmaz ve dış taraflarla paylaşılmaz. İzinsiz erişimi önlemek, veri doğruluğunu sağlamak ve bilgilerin uygun şekilde kullanılmasını sağlamak için, çevrimiçi topladığımız bilgileri korumak ve korumak için fiziksel, elektronik ve yönetsel prosedürler koyduk.

geri
Copyright © 2019 Ucuz Güneş Gözlüğü Markaları Satış Turkey Online All Rights Reserved.Powered by www.raadiye.com