Fıyat ve Kargo

Nakliye Yöntemleri
Biz EMS, DHL ve Fedex tarafından gemi.
1. Lütfen ödeme yapmadan önce gönderim adresinizi onaylayın. Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin ve güncellenmiş herhangi bir bilgi için satın aldıktan sonra e-postaları kontrol edin.
2. Öğeler genellikle ödeme doğrulandıktan sonra 1 iş günü içinde gönderilir (Cts Paz ve çoğu ulusal tatil hariç).
İzleme Yöntemleri
Siparişiniz gönderildikten sonra, gerekirse siparişinizi izleyebileceğiniz bir bağlantı sunacağız. Bağlantı ve takip numarası için e-postanızı kontrol edin.
Not: İzleme numarasıyla hemen kontrol edemezseniz, lütfen sabırla bekleyin. Yüklemek için Express Company tarafından bir süre gerekir.
Başarısız veya Yanlış Teslimat
Parselinizi yukarıdaki toplam teslim süresi içinde almayan müşteriler için, lütfen yerel postaneye doğrudan kimlik kartınızla veya başka bir geçerli sertifika ile ve web sitemizdeki kayıtlı hesabınıza giriş yaparken yazdırabileceğiniz sipariş bilgileri kopyasını kontrol edin .
İade ve değişim
İade politikası:
Sizin memnuniyetiniz için kendimizi adadık. Ürünlerinizi, malların alındığı tarihten itibaren on dört gün içinde iade edebilirsiniz. Geri öğeleri göndermeden önce bize başvurmanız gerekir. Bize geri gönderilen tüm ürünler orijinal durumlarında olmalıdır, yani tüm etiketler takılıyken aşınmış, değiştirilmemiş veya yıkanmamış olmalıdır.
İade teslimat bedeli tarafınızdan ayarlanmalıdır. İade edilen ürün alındıktan sonra ödemenizi iade edeceğiz. Orijinal nakliye ve taşıma ücreti geri ödemeden düşülecektir.
Sipariş İptali:
Siparişin gönderilmeden önce bir siparişin iptali, tüm siparişleri olabildiğince çabuk işleriz, bu yüzden siparişi verdikten sonra her zaman iptal edemeyiz.
Sipariş gönderildikten sonra iptal talepleri İade politikamıza uygun olarak değerlendirilecektir.

geri
Copyright © 2019 Ucuz Güneş Gözlüğü Markaları Satış Turkey Online All Rights Reserved.Powered by www.raadiye.com